Kayer Danışmanlık

KAYER DANIŞMANLIK, 2008 yılında kobilere danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmak amacıyla kuruldu.
KAYER ; dünya çapinda taninan ve kabul gören gözetim,denetim,analiz,test, ürün ve sistem belgelendirme konularinda danişmanlik hizmetleri vermektedir..

HEDEFLERİMİZ Müşterilerimize arzu ettikleri başari ve performans seviyesine ulaşmalarinda yardimci olmak, hem kendi hem de müşterilerinin beklentilerini aşabilmeleri için gerekli temelleri sunmaktir. Bu hedefler firmamizi için hayati derecede önemli olmakla birlikte sürekli başarimizin da temelidir.

AMACIMIZ
Danişmanlik hizmeti boyunca her iki tarafinda mükemmellige ulaşacagi uzun vadeli bir iş ortakligini şekillendirmek , geliştirmek ve devam ettirmektir.Firmamiz uzman personeli ile, karmaşikligina ve zorluguna bakilmaksizin tüm danişmanlik gereksinimlerinizi gidermekle görevlidir.

MISYONUMUZ
Uzun vadeli ayakta kalmayi ve sürekli gelişimi hedefleyen firmalara çagdaş bilgi ve teknolojiyi kullanarak sistem belgelendirme konusunda egitim ve danişmanlik hizmeti vermek.

VIZYONUMUZ
Verdigi hizmet kalitesi ile kalite yolculugundaki sektöründe öncü kurum ve kuruluşlarin tercihi KAYER DANIŞMANLIK olmasıdır.